Ilmoittaudu nyt!

Jos olet 14–17-vuotias metsästystä harrastava nuori, niin lähde mukaan unohtumattomalle erähenkiselle leirille.

MegaMetso-leirin ilmoittautumisaika on 11.2–13.5.2016.

Osallistumismaksu leirille on 132 €/ hlö (sis. kuljetus, majoitus ja kaikki ruokailut). Leiriläiset majoittuvat leirin ajan puolijoukkueteltoissa.

Toimi ajoissa, sillä paikkoja on rajoitetusti! Mukaan mahtuu 30 nuorta jokaisesta Metsästäjäliiton piiristä. Valtakunnallinen suurleiri järjestetään neljän vuoden välein, joten seuraavaa leiriä saa odottaa.

Ilmoita piirisi yhteyshenkilölle halukkuutesi lähteä MegaMetso-leirille

Ilmoita yhteystietosi ja huoltajasi yhteystietojen lisäksi ruoka-aineallergiasi sekä muut huomioitavat terveydelliset seikat.

Etelä-Hämeen piiri

Leena Kulmala
p. 050 348 4494 (iltaisin)

leenak1960@gmail.com

Tied. myös Pekka Ojala
p. 040 129 1271
pekka.ojala@metsastajaliitto.fi

Kainuun piiri

Juhani Voutilainen

p. 0503547276

juhani.voutilainen@metsastajaliitto.fi

Keski-Pohjan piiri

Enni Annunen

p. 040 753 8214

enni.javarus@luukku.com

Tied. myös Seppo Tuomainen

p. 050 404 5353
seppo.tuomainen@kotinet.com

Keski-Suomen piiri

Konsta Kivipää

p. 040 572 9043

konstakivipaa@hotmail.com

Kymen piiri

Erkki Pentinniemi

p. 0400 636 611

sml.kymenpiiri@co.inet.fi

Lapin piiri

Juha Haapamäki

p. 040 537 2162

juha.haapamaki@pp.inet.fi

Oulun piiri

Risto Paakkonen

p. 050 594 9955

risto.paakkonen@metsastajaliitto.fi

Pohjanmaan piiri

Veli Kujala

p. 0400 515 406

veli.kujala@metsastajaliitto.fi

Pohjois-Hämeen piiri

Jussi Ojanen

p. 0400 411 110

ilmoittautumisetphpiiri@gmail.com

Tied. myös halaine@phpoint.fi

Pohjois-Karjalan piiri

Miika Näsi

p. 0400 374 179

miika@artemin.fi

Pohjois-Savon piiri

Katja Partanen

p. 045 173 5857

pohjoissavo@metsastajaliitto.fi

Satakunnan piiri

Veikko Hietamäki

p. 040 836 1733

veikko.hietamaki@hotmail.com

Suur-Savon piiri

Tapio Meriluoto

p. 045 120 9113

suursavo@metsastajaliitto.fi

Svenska Österbotten

Lars Kärkinen

p. 0400 666 954

lars.karkinen@netikka.fi

Uudenmaan piiri

Kyösti Oksanen

p. 044 043 5950

kykae84@gmail.com

Varsinais-Suomen piiri

Jukka Päivinen

p. 0400 866 193

jukka.paivinen@metsastajaliitto.fi